Sportif Faliyetler
ve Macera Parkları

MAKSİMUM MACERA, MİNİMUM RİSK!

2015 yılında Saysu Türkiye tarafından kurulmuş ve 2016 yılı başından itibaren macera severlere hizmet vermeye başlamıştır.

Saysu Türkiye, 2012 yılında Frankfurt merkezli SAYSU Outdoor Fitness GmbH tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Taşınabilir ve sabit yüksek ip parkurları, tırmanma duvarları ve macera parkları tasarım, üretim, kurulum ve işletmesinde Türkiye’de lider kuruluş olma vizyonuyla sektöre adım atan Saysu Türkiye, kısa süre içerisinde ERCA (European Ropes Course Association) üyeliği almış; uluslararası toplantı ve fuarlarda yer almıştır.

Tesislerimiz

Bireyseller, aileler, şirketler, okullar, özel günler, kutlamalar, eğitim ve tanıtım organizasyonları için macera ve eğlence tesislerimizde!

 • İstanbul – Kemerburgaz
  İstanbul – Kemerburgaz

  forestanbul_logo
  Türkiye’nin orman içinde yer alan en büyük doğa macera parkı Forestanbul’da macera ve heyecan dolu, eğlenceli bir gün geçireceğinizi garanti ediyoruz!

 • İstanbul – Bakırköy
  İstanbul – Bakırköy

  sehrimacera_logo
  İstanbul macerasını yaşamak isteyen 4 yaş ve üzeri herkes
  Şehr-i Macera’yı çok sevecek.

 • ANKARA – ÇANKAYA – ALTIN ORAN
  ANKARA – ÇANKAYA – ALTIN ORAN

  extremeland_logo
  Kayak tesisi, teleferik, futbol sahaları ve buz pisti gibi onlarca etkinlik alanının ortasında bulunan ExtremeLand’de onlarca yüksek parkurda macera dolu saatler geçirebilirsiniz.

 • İstanbul – Kartal – Aydos Ormanı
  İstanbul – Kartal – Aydos Ormanı

  highdosepark_logo
  Ağaçların arasında, doğayla baş başa, Anadolu yakasının ilk macera parkı. Mis gibi toprak ve çam ağacı kokuları eşliğinde, dünyanın yukarı kayan tek Zip Line deneyimini kaçırmayın!